میزان پیشرفت پروژه: 0

همزمان با هفته دولت فاز اول بلوار ماربین حدفاصل بلوار شهید آیت الله اشرفی(کهندژ)تا خیابان پروفسور میردامادی با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار فرصت، در پنجمین روز از هفته دولت فاز اول بلوار ماربین به عنوان یک رینگ برای کاهش ترافیک خیابان های امام و شریعتی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افتتاح شد. شهردار خمینی شهر در آیین افتتاح این بلوار ضمن اشاره به تاثیرات این بلوار در کاهش سطح ترافیک شهر گفت: این بلوار به عنوان رینگ غرب به شرق ترافیک سنگین شمال شهر را کاهش می دهد.

علی اصغر حاج حیدری افزود: طول این بلوار 1300 متر است و با اعتباری بالغ بر 5 و نیم میلیارد تومان آزادسازی، زیرسازی، جدول گذاری، نصب روشنایی و آسفالت شده است.

شهردار خمینی شهر در مورد فاز دوم این بلوار تشریح کرد: فاز دوم بلوار ماربین حدفاصل خیابان پروفسور میردامادی تا میدان امام علی(ع) است که آزادسازی های آن در منطقه مسکونی دستگرد آغاز شده است و تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد. در فازهای بعدی، این بلوار به میدان استقلال و بلوار آتشگاه متصل خواهد شد.

وی همچنین نوید افتتاح بزرگترین ورزشگاه سرپوشیده شهر را در دهه فجر داد و افزود: بزرگترین ورزشگاه سرپوشیده شهر به نام ورزشگاه شهدا در همین منطقه دستگرد 98 درصد آن تکمیل شده است و برای دهه فجر آماده افتتاح و بهره برداری می باشد.

به گزارش فرصت، امروز دو مرکز آموزشگاهی زیست فن آوری که شامل گیاهان دارویی و پرورش زالو و حلزون و ماساژ درمانی است و آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی نیز با حضور مدیر کل آموزش فنی حرفه ای و مسئولان شهرستان افتتاح گردید.

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها  

# tarnian 1398-06-17 17:23
خدا قوت عالی بود