آغاز عملیات احداث فاز دوم بلوار ایت اله احمدی

آغاز عملیات احداث فاز دوم بلوار ایت اله احمدی

🔹عملیات احداث فاز دوم بلوار آیت اله احمدی با رمز “یاعلی” آغاز شد. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری، شهردار حاج حیدری روز گذشته تیم عمرانی خود را برد تا در حضور شورای اسلامی شهر کلنگ فاز دوم این بلوار یعنی حدفاصل بلوار سفیر امید تا صفائیه را به زمین بزند.
🔸وی که احداث فاز اول این بلوار را در ماه های پایانی سال گذشته آغاز کرده بود آن را همراه با جاده سلامت که پیام آور سبزی و روشنی بود به عنوان عیدانه تقدیم مردم کرد تا اهالی محله های اطراف، عصرگاهان و شامگاهان بهاری و تابستانی خود را در این بلوار سرسبز و روشن به خوشی بگذرانند و با پیاده روی و دوچرخه سواری در این مسیر سلامتی خود و خانواده شان را تضمین کنند.
🔹شهردار حاج حیدری دیروز به مردم قول داد فاز دوم این بلوار را تا ۳ ماه آینده تحویل بدهد تا برادر دوقلوی بلوار مرکزی متولد بشود.
🔸اما بلوار مذکور تنها برادر بلوار مرکزی نیست بلکه بلوار شهدای خوزان نیز که این روزها مرحله آزادسازی را پشت سر می گذارد به زودی به این خانواده اضافه خواهد شد تا در کنار بلوارهای کوهسار، دوشاخ و شهدای ورزشگاه جوی آباد این دوره از شورا و شهرداری را در ذهن مردم به یادماندنی کند و نام “سفیران سازندگی” را برازنده آنها نماید.

🔶اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خمینی شهر

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *