میزان پیشرفت پروژه: 0

با حضور علی اصغر حاج حیدری شهردار خمینی شهر، تعدادی از اعضای شورای شهرو مسئول اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری، مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی و مسئولین شهرستان، مدیران مناطق شهرداری ، علاقه مندان و اقشار مختلف مردم سفره خانه عصارخانه سنتی و تاریخی خمینی شهر افتتاح و آغاز به کار نمود .

این مجموعه با مشارکت بخش خصوصی و مجوز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر آماده پذیرایی از شهروندان گرامی، مسافرین ، گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

در این مجموعه انواع نوشیدنی سرد و گرم ، میان وعده ، صبحانه ، آش رشته، غذا های سنتی و روز (از صبح تا شب) به مراجعین و بازدید کنندگان ارائه می شود .

آدرس : خمینی شهر ، میدان آزادی ، خیابان امام شمالی ، بعد از چهار شنبه بازار ، عصارخانه تاریخی خمینی شهر 

 

نوشتن دیدگاه

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟
Captcha
آدرس :

استان اصفهان خمینی شهر، میدان قدس


کدپستی:

8413711111


تلفن تماس:

03133646102