با حضور 600 ورزشکار

برگزاری دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستاییان در خمینی شهر

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستاییان استان اصفهان با حضور 600 ورزشکار به میزبانی شهرستان خمینی شهر در منطقه گردشگری لادر با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر برگزار شد.

به گزارش  فرصت ،دبیر برگزاری این جشنواره گفت: در این المپیاد ورزشکاران در غالب 24 تیم از 22 شهرستان استان اصفهان در مدت زمان 2 روز با هم به رقابت پرداختند.
مجید ترابی با بیان اینکه مسابقات در 8 مجموعه ورزشی برگزار شد، افزود: بانوان در مجموعه ورزشی صنعت آب و برق و آقایان در مجموعه ورزشی قدس رقابت کردند.
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اصفهان نیز با اشاره به همراهی 100 داور و مربی در این دوره از المپیاد گفت: المپیاد فرهنگی ورزشی روستاییان استان اصفهان در 7 رشته بازی‌های بومی و محلی برگزار و قهرمانان آن در جشنواره ملی روستا در شهر مشهد مقدس شرکت می‌ کنند.
مهدی اسدی هدف از برگزاری این مسابقات را احیا بازیهای بومی و محلی و ترویج فرهنگ پهلوانی و قهرمانی در این زمینه دانست و افزود: برای احیا آداب و رسوم محلی در این دوره از مسابقات پوشش و لباس محلی به عنوان یک امتیاز برای تیمها در نظر گرفته شد.
وی گفت:فوتبال گل کوچک ، هفت سنگ مهارتی، دال پلان مهارتی، تیرکمان،لی لی مرحله ای و چوب کشی از بازیهای این دوره از مسابقات است.
اسدی با اشاره به اینکه این رقابتها شب گذشته با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد افزود:امسال سه نفر از استان در رشته های چوب کشی و هفت سنگ از شهرستانهای کاشان و شهرضا درمسابقات جهانی قرقیزستان حضور دارند.

نوشتن دیدگاه

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟
Captcha
آدرس :

استان اصفهان خمینی شهر، میدان قدس


کدپستی:

8413711111


تلفن تماس:

03133646102