میزان پیشرفت پروژه: 90

مراحل پایانی باغ بانوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر در حال اجراست

ریاست سازمان فرهگی اجتماعی وزشی شهرداری خمینی شهر با بیان این خبرافزود به امید خدا و با تلاش نیروهای خدوم شهرداری باغ بانوان شهرستان آماده خدمت رسانی به بانوان محترم شهرسستان می باشد و در مراحل پایانی آماده سازی به سر می برد ایشان ادامه داد در بازسازی این مجموعه  سنگ فرشها ،آسفالت ،فضای سبز و... مورد ترمیم قرار گرفت و امیدواریم با تکمیل این مجموعه در اواخر اردیبهشت سال جاری بستر مناسبی برای رفاه حال بانوان شهرمان فرهم کرده باشیم

 

لازم به ذکر است باغ بانوان خمینی شهربا هدف فراهم کردن فضایی جهت تفریح بانوان به ارائه خدماتی همچون پذیرش اردوها( مدارس، خانوادگی و...)، اجرای مسابقات تفریحی ویژه بانوان،اجرای جشن ها و جشنواره ها و همایش ها، برگزاری کلاس های آموزشی(هنری، آشپزی، شیرینی پزی و ...)، برگزاری اردوهای برون شهری و درون شهری، کوهگشت، ورزش صبحگاهی و برگزاری دوره های کانون مادران و مشاوره ویژه میانسالان و.. می پردازد.

ودر حال حاضر همه روزه در ماه مبارک رمضان برنامه جزخوانی ویژه خواهران ساعت 9 صبح در حال برگزاریست

نوشتن دیدگاه

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟
Captcha
آدرس :

استان اصفهان خمینی شهر، میدان قدس


کدپستی:

8413711111


تلفن تماس:

03133646102