میزان پیشرفت پروژه: 0

مسئول امور تبلیغات شهرداری خمینی شهر گفت: در ماه محرم فضاهای تبلیغاتی شهر رایگان در اختیار هیئت‌های مذهبی قرار خواهد گرفت.

حسین آل نوری  در گفت و گو با خبرنگار فرصت  با اشاره به اهمیت فضاسازی مناسب شهری در ماه محرم گفت: انجام تبلیغات محیطی و نصب پرچم‌های عزاداری موجب می‌شود تا همگان فضای ماتم و عزا را درک کنند و آمدن ماه محرم را احساس کنند.

وی ادامه داد:ما بایددر پاسداشت خون اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا سهیم باشیم.

آل نوری همکاری شهرداری خمینی شهر در بحث امور تبلیغاتی با هیئت‌های عزاداری را از برنامه‌های این مجموعه عنوان کرد و گفت: شهرداری خمینی شهر  امسال نیز بیش از پیش در راستای تبیین فرهنگ عاشورا و پاسداشت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) برنامه‌هایی را جهت زنده نگهداشتن شور حسینی به انجام می‌رساند.

وی هویت بخشی سیمای بصری و فضاسازی تبلیغی سطح شهر با استفاده از ظرفیت‌های موجود مانند بیلبوردها، نصب بنر،پلاکارد،استند با موضوع گرامیداشت ایام ماه محرم و با محوریت پیام‌های اباعبدا.. الحسین(ع) هماهنگی با مساجد،هیأت مذهبی و دسته‌های عزاداری جهت هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن نماز ظهر عاشورا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مدیریت شهری، پخش کلیپ های  تبلیغاتی و تصاویر عزاداری از تلویزیون شهری، نصب بنرهایی باموضوع های فرهنگ شهروندی ویژه ایام محرم ، سیاه پوش کردن شهر و ... را پاره‌ای از این اقدامات برشمرد.   

مسئول امور تبلیغات شهری تاکید کرد: امسال نیز در ورودی های شهر بنرهایی با عنوان به «خمینی شهر حسییه ایران خوش آمدید» در ابعاد بزرگ نصب خواهد شد.

وی افزود:در ایام محرم فضاهای تبلیغاتی در سطح شهربه صورت رایگان  در اختیار هیئت‌ها قرار گرفته است  و  نیروهای شهرداری با تمام وجود وعشق به سالار شهیدان اباعبدالله الحسین شبانه روز در نصب بنرهای تبلیغاتی این شهر تلاش می کنند.

حسین آل نوری اعلام کرد : هیات های مذهبی می توانند با اخذ مجوز  و مراجعه به دفتر امور تبلیغات شهری واقع در خانه تاریخی مجیر نسبت به نصب بنرهای تبلیغاتی خود اقدام نمایند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها  

# tarnian 1398-06-17 17:22
خدا قوت بسیار خوب است

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟ طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟

طراحی جدید سایت را چگونه ارزیابی می نمایید؟
sess-57
آدرس :

استان اصفهان خمینی شهر، میدان قدس


کدپستی:

8413711111


تلفن تماس:

03133646102