شهردار خمینی‌شهر گفت: عملیات عمرانی احداث میدان بزرگ منطقه کارگاهی دوشاخ به وسعت70 هزار متر اجرا شد، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم که هرماه یک طرح در خمینی‌شهر افتتاح شود.
علی‌اصغر حاج حیدری در جمع مسئولین شهرستان خمینی‌شهر بابیان اینکه در حال حاضر 30 پروژه فعال توسط شهرداری در سطح شهر در حال اجراست گفت: به همت شورای شهر خمینی‌شهر برنامه چهارساله عدالت اجتماعی در محلات مختلف برنامه‌ریزی‌شده و در حال اجراست.

حاج حیدری گفت:عملیات آسفالت میدان بزرگ دوشاخ بااعتباری بالغ 16 میلیارد ریال به‌عنوان یکی از مهم‌ترین طرح‌های این دوره شهرداری و شورای شهر خمینی‌شهر محسوب می‌شود .
شهردار خمینی‌شهر خاطرنشان کرد: اجرای این میدان به‌عنوان یکی از طرح‌های مهم و به‌عنوان پل ارتباطی بین شهرهای اصغرآباد ريال کوشک ، جاده کمربندی و منطقه کارگاهی دوشاخ باعث تسریع در استقرار صنایع مزاحم و نیمه مزاحم در این منطقه می‌شود .
حاج حیدری ادامه داد: پروژه عمرانی میدان دوشاخ با 70 هزار متر وسعت ،25 هزار متر زیرسازی و آسفالت ، 8 هزار متر جدول‌گذاری در یک سال گذشته اجرا شد .

شهردار خمینی‌شهر تصریح کرد:بارهای گفته‌ام ،همه مشکلات را بودجه و پول حل نمی‌کند، در شرایطی کنونی کشور که درگیر جنگ اقتصادی هستیم ،مطلبید همه مسئولین و دستگاه‌های اجرائی و خدماتی مدیریت جهادی در دستور کار خود قرار دهیم .
وی با اشاره به اینکه خمینی‌شهر ظرفیت و قابلیت‌های زیادی برای گفتن دارد ادامه داد:همکاری مردم و خیرین با مسئولین شهرستان یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های شهر ما محسوب می‌شود .
وی با اشاره اینکه بودجه و اعتبارات راه‌حل همه مشکلات نیست گفت: در شرایط سخت اقتصادی تعامل، برنامه‌ریزی و اتحاد بین مردم و مسئولین و دستگاه‌های اجرائی و خدماتی راه‌حل اصلی، حل مشکلات و برون‌رفت از شرایط کنونی است.
شهرداری خمینی‌شهر افزود: هماهنگی و تعامل ما مسئولین کمک زیادی به حل مشکلات را می‌کند و باعث پیشرفت خمینی‌شهر می‌شود.

وی بابیان اینکه در شرایط فعلی مجبور به پرداخت هزینه‌های خدماتی و حمایت از سازمان‌های تابعه خود هستیم گفت: شهرداری خمینی‌شهر سالانه مبلغ 5 میلیارد تومان برای بازسازی ناوگان اتوبوس‌رانی به جهت ارائه خدمت به مردم به سازمان اتوبوس‌رانی پرداخت می‌کند .

عملیات عمرانی احداث میدان بزرگ منطقه کارگاهی دوشاخ به وسعت70 هزار متر اجرا شد

  • عملیات عمرانی احداث میدان بزرگ منطقه کارگاهی دوشاخ به وسعت70 هزار متر اجرا شد
یک متن زیبا جهت معرفی خدمات به شهروندان

-1درجه سانتیگراد

29 اسفند 1397

1398/01/01

حداقل:14.3
حداکثر:6.6

1398/01/02

حداقل:13.9
حداکثر:5.9

1398/01/03

حداقل:14.9
حداکثر:6.9

1398/01/04

حداقل:10.7
حداکثر:2.7

1398/01/05

حداقل:13.5
حداکثر:5.5

1398/01/06

حداقل:12.9
حداکثر:6.6
یک متن زیبا جهت معرفی خدمات به شهروندان

درباره ما

خمینی‌شهر واقع در شمال‌غربی شهر اصفهان با 70 کیلومترمربع وسعت جغرافیایی وبیش از 250000 نفر جمعیت، مرکز شهرستان خمینی‌شهر می‌باشد. این شهرستان از شمال به كوه سید‌محمد، از جنوب به رودخانه زاینده‌رود و فلاورجان از شرق به شهرستان برخوار و میمه و از  غرب به شهرستان نجف‌آباد محدود می‌شود. میانگین دمای سالانه  آن به 14 درجه سانتیگراد، متوسط بارندگی 120 میلی‌متردر سال و ارتفاع آن از سطح آبهای آزاد 1600 متر می‌باشد. این شهر که در گذشته آن را به نام سده می‌شناختند در ادوار گذشته بخشی از بلوك ماربین از توابع اصفهان محسوب می‌شده كه این قسمتها دارای آب كافی و خاك حاصلخیز بوده است.

در عید نوروزسال 1310در یکی از مدارس اصفهان صورت جلسه ای تنظیم و طی آن بلدیه سده تاسیس شد و از فروردین 1311ه.ش در خیابان در محکمه سده رسما کار خود را در یک ساختمان اجاره ای آغاز کرد چند سال بعد ساختمانی با الگوپذیری از شهرهای شمال در همان مکان بنا گردید.

شهردار خمینی شهر توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار  توضیح در مورد شهردار