rel_news rel_photo
  • 1402/08/10 - 11:13
  • - تعداد بازدید: 384
  • - تعداد بازدیدکننده: 371
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری خبر داد؛

نو شدن چهره شهر با آموزه های فرهنگی اجتماعی/تبلیغات شهروندی خمینی شهر ساماندهی شدند

به همت کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبلیغات شهروندی شهر سازماندهی شد.

به همت کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبلیغات شهروندی شهر سازماندهی شد.  
به گزارش خبرنگار فرصت، سید محمد هادی موسوی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری در این ارتباط با اشاره به لزوم ساماندهی و هدفمند کردن تبلیغات شهروندی سطح شهر اظهار کرد: با بررسی های مختلف به این نتیجه رسیدیم که ساماندهی تبلیغات شهری باید در دو جهت با محتوای تبلیغات شهروندی و دیگری جایگاه های ارائه محتوا انجام شود. 
وی افزود:  در خصوص مورد اول، با تشکیل اتاق فکر و تعیین اولویت های فرهنگ شهروندی، به یک برنامه ریزی شش ماهه در این خصوص رسیدیم که طبق آن موضوعات فرهنگ شهروندی هر 15 روز یک بار در تبلیغات سطح شهر در معرض دید همشهریان عزیز قرار می گیرد.  
وی در خصوص محتوای تبلیغات محیطی گفت: در تعیین محتوای تبلیغات محیطی به گرافیک طرح ها، جملات آن ها و همخوانی این دو با یکدیگر توجه شده است، اتاق فکر ما سعی کرده است جملات کوتاه و غیرصریح که تمام معنی را منتقل کند را انتخاب نماید و طرح های گرافیکی هم متناسب با این جملات طراحی شده است و نیز دارای یک انسجام معنایی هستند.  
وی در خصوص جایگاه های بنرهای شهروندی گفت: یکی از اولویت های ما تفکیک جایگاه های بنر شهروندی از سایر جایگاه ها است،  در این راستا در سال های گذشته پایه بنرهای شهروندی در محلات  نصب شدند. 
وی ادامه داد:  در سال جاری نیز در نظر داریم پایه بنرهای جدیدی جهت نصب در میادین و چهارراه ها خریداری و همچنین ما از ظرفیت ایستگاه های اتوبوس جهت نصب تبلیغات شهروندی استفاده کنیم.   
گفتنی است از ابتدای مهرماه تاکنون تبلیغات شهروندی با موضوعات آغاز سال تحصیلی و حمل و نقل عمومی، جمعیت و فرزندآوری و ایمنی فصل سرما انجام شده است.
نو شدن چهره شهر با  آموزه های فرهنگی اجتماعی/تبلیغات شهروندی خمینی شهر نو شدن چهره شهر با  آموزه های فرهنگی اجتماعی/تبلیغات شهروندی خمینی شهر
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سیستم
عکاس

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

گزارش تصویری